آغاز اولین جشنواره تابستانی استان یزد با حضور هفتاد دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری کشور

اولین جشنواره تابستانی استان یزد با حضور هفتاد دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری از هشت استان تهران، البرز، تبریز، اصفهان، شیراز، کرمان، قزوین و گیلان آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد محمدرضا نصیری سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل در این خصوص گفت: استان یزد از هفدهم لغایت نوزدهم خرداد ماه میزبان هفتاد دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری از هشت استان مطرح کشور در زمینه گردشگری خواهد بود.

این مقام مسئول تصریح کرد: به دنبال مطالعات و بررسی های انجام شده جهت استفاده حداکثری از فصول Low Seasen یا فصولی که گردشگری خارجی کمتری در کشور حضور دارد (ماه های تیر و مرداد) اقدام به برگزاری این جشنواره نموده ایم تا متناسب با ظرفیت شهرستان های استان و همچنین تعامل و همکاری با دیگر استان های کشور برنامه های خاص و قابل توجهی تدارک دیده شود.

وی خاطرنشان ساخت: امیدواریم با تعامل و همکاری همه جانبه بتوانیم در ماه هایی که گردشگر خارجی در شهر و کشور کمتر حضور دارند، بتوانیم با برگزاری تورهای داخلی از رونق بیشتری در صنعت گردشگری استان ایجاد شود.

نصیری اظهار داشت: مدیران و مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی استان های تهران، البرز، تبریز، اصفهان، شیراز، کرمان، قزوین و گیلان در استان یزد جهت آشنا شدن با پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری استان یزد، به شهر ما سفر می کنند.

سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل عنوان کرد: بازدید از بافت تاریخی شهر یزد، مناطق ییلاقی شهرستان تفت و مهریز، مناطق کویری شهرستان های اردکان و بافق، بازدید از هتل های سنتی و مجموعه های در حال ساخت استان و نشست با دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و هتلداران استان از جمله برنامه های این جشنواره خواهد بود.

نویسنده مطلب: مدیر سایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *